fbpx

Wspomóż organizm w walce ze smogiem.

Zmiany klimatyczne i zanieczyszczenia powietrzem to główny temat dyskusji współczesnego świata. Problemem jest niesłusznie bagatelizowane, a zgodnie z badaniami znacznie wpływa na komfort życia – nie tylko fizycznego, ale i psychicznego.

Rozpoczął się sezon grzewczy, a każdego dnia na naszych ulicach unosić będzie się duszący smog. Przekroczone zostaną jakiekolwiek dopuszczalne normy stężenia szkodliwych substancji, a do atmosfery emitowane będą ogromne ilości pyłów, dwutlenku siarki, tlenków azotu i węgla oraz benzopirenów.

Smog – zjawisko atmosferyczne powstałe w wyniku wymieszania się powietrza z dymem i spalinami powstającymi w efekcie działalności człowieka.

Smog jest toksyczny i nienaturalny.

Normy pyłów PM10 i PM2,5 w Polsce w tym roku zostały przekroczone 800-krotnie.

To nasze codzienne wybory zatruwają lub chronią powietrze, którym wszyscy oddychamy, jednym z wielu rozwiązań tego problemu jest terapia w komorze hiperbarycznej (HBOT).

Terapia w naszym gabinecie prowadzona jest przy łagodnym i bezpiecznym ciśnieniu do 1,3 ATA, co nie powoduje skutków ubocznych spotykanych przy zabiegach z większym ciśnieniem. Jest jedyną efektywną metodą dostarczania tlenu do wszystkich komórek ciała. Dzięki temu organizm odnosi korzyści nieosiągalne przy zastosowaniu żadnej innej terapii.

Zwiększ jakość oddechu – odetchnij skoncentrowanym tlenem!

  • oczyszczenie się głównego układu oddechowego i krwiobiegu;
  • ważne dotlenienie wszystkich tkanek i organów;
  • obniżenie ryzyka zachorowania na infekcje płuc;
  • wzmożona regeneracja po negatywnych skutkach działania smogu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *